Miejsce

To nie tylko urokliwy teren u zbiegu Narwi i Wisły czy jeden z najwspanialszych przykładów inżynierii wojskowej. To przede wszystkim niezwykle miejsce do spędzenia czasu aktywnie, z rodziną, w niecodziennym otoczeniu z którym związane są historyczne i zdumiewające dzieje.

Już dzisiaj warto odkryć na nowo to zamknięte przez setki lat dla ludzi miejsce i poczuć wyjątkowość tej atmosfery. Atmosfery niezwykłych przygód związanych z historią bursztynowej komnaty, zagubionego skarbu żołdu carskiego, korpusu kadetów czy dziejów polarnej niedźwiedzicy Baśki Murmańskiej.

Idea

Twierdza Modlin to obiekt o niezwykłym potencjale w ujęciu miejsca, architektury i inżynierii wojskowej. Pragnąc wydobyć i wyzwolić ten potencjał Fundacja Nasza Historia we współpracy z firmą Konkret SA podejmuje działania na rzecz aktywizacji i animacji tego miejsca na potrzeby społeczeństwa w wymiarze historii i kultury, propagowania idei nowoczesnego społeczeństwa oraz kształtowania postaw patriotycznych.

Koncept potencjału miejsca i idei zapewnia możliwości organizacji tu wydarzeń kulturalnych, koncertów, imprez masowych, produkcji filmowych i telewizyjnych oraz innych imprez o charakterze kulturalnym i historycznym.

Aktualności

Miło nam poinformować, że Twierdza Modlin gościła kolejne ekipy filmowe, które wykorzystały niesamowity potencjał miejsca do kręcenia scen plenerowych i we wnętrzach Twierdzy Modlin. Szczególnie dumni jesteśmy, że po raz kolejni mieliśmy przyjemność gościć w naszych gościnnych murach ekipę serialu „Czas honoru”.

Więcej informacji?

Odkryj Twierdzę Modlin dla siebie! Pobierz już teraz ulotkę i zapoznaj się historią i z topografią miejsca, zaznacz obiekty, które Cię interesują i wypytaj o nie szczegółowo przewodnika jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i odwiedzić Twierdzę Modlin zapraszamy do kontaktu. Twierdza Modlin czeka na Ciebie!

Kontakt

W celu umówienia się na zwiedzanie Twierdzy Modlin we wnętrzu i podziwiania widoku z Wieży Czerwonej prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

Osoba kontaktowa

Sebastian Sosiński +48 888 424 888
Zobacz dojazd